Kohler K-2015-1-33 PINOIR Pinoir Pedestal Lavatory
Kohler K-2015-1-33 Pinoir Pedestal Lavatory, Bathroom Sinks > Pedestals Single Bowl. Kohler Pinoir Pedestal Lavatory, Kohler Pinoir Collection, 22" x 18" x 33" Vitreous China Pedestal Lavatory, Single-Hole Drilling, With Overflow, Combination consists of: K-2028-1 (Single-Hole Lavatory With Overflow) and K-2033 (Pedestal), Recommended Accessories: K-8998 (P-Trap).. Read more